Gizlilik İlkeleri

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Ve Gizlilik Sözleşmesi

Suyaexport.com  web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız. Bu beyan suyaexport.com’ un gizlilik politikasını içerir.

Suyaexport.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, eposta, adres vb…)sizlerden talep etmektedir.

Suyaexport.com bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profiline yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma“ çalışmalarında sadece Suyaexport.com bünyesinde kullanılmaktadır. Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler Suyaexport.com’ da saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir.

Suyaexport.com müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 bit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımlarınız sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliği en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Suyaexport.com veya ona hizmet veren sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Suyaexport.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınızdan gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Suyaexport.com üyesi olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği; satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. Kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgiler, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre uyarlamak için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla ve yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere, reklam verenlere paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır. Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgileri sadece müşteri değiştirebilir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Suyaexport.com müşteri hizmetlerine herhangi bir siparişle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler 3. Şahıslarca görülebilir. Suyaexport.com e-postalardan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Suyaexport.com’ a sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman satis@suyaexport.com e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp
Hemen Ara